Kalendář závodů 2018

6. - 8.4. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
CIC1*/2*/3*
výsledky videa
12. - 15.4. Kreuth (GER) A*, CIC1*/2* výsledky  
20. - 22.4. Pardubice ZK - CNC1* výsledky foto
foto
foto
foto
21.4. Solihull (GBR) N výsledky    
27. - 29.4. Sopot (POL) CIC1*/2*/3*
L, P
výsledky foto
foto
foto
28. - 29.4. Přeštěnice ZK - L výsledky foto
4. - 5.5. Sopot (POL) CCI1*/2*/3*
L, P
výsledky  
5. - 6.5. Těšánky ZK - CNC1* výsledky foto
foto
foto
foto
5. - 6.5. Dvoreček Z - CNC1* výsledky foto
9.5. Aton le Walls (GBR) I výsledky    
12. - 13.5. Racot (POL) LL, L, P, CNC1* výsledky foto
18. - 20.5. Borová ZK - CNC2* výsledky foto
foto
foto
18. - 20.5. Dunakeszi (HUN) CCI1*/2*3* výsledky foto  
18. - 20.5. Rockingham (GBR) CIC2* výsledky    
19. - 20.5. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* výsledky  
25. - 27.5. Baborowko (POL) CIC1*/2*/3* + CICYH1*
L
výsledky videa
30.5. - 3.6. Renswoude (NED) CIC2*/3* výsledky    
1.6. Little Downham (GBR) I výsledky    
1. - 3.6. Panská lícha ZK - CNC1* výsledky foto
foto
8. - 10.6. Wahlsdorf - Liepe (GER) CCI1* výsledky    
15. - 17.6. Facimiech (POL) LL, L, P, CNC1*/2* výsledky foto
15. - 17.6. Nunney (GBR) CIC2* výsledky    
16. - 17.6. Vrchovany haflingové - ZK, Z výsledky foto
16. - 17.6. Loštice ZK - CNC1* výsledky foto
foto
21. - 24.6. Luhmühlen (GER) CIC1*/2* výsledky foto
27.6. - 1.7. Strzegom (POL) L, P
CIC1*/2*/, CCI1*/2*/3*, CICO3*-NC
výsledky video
foto
29.6. - 1.7. Vrchovany ZK - CNC1* výsledky foto
foto
6. - 8.7. Holzerode (GER) CIC1*/2* výsledky  
6. - 8.7. Nagykanisza (HUN) CIC1*, CCI1* výsledky foto  
9. - 15.7. Fontainebleau (FRA) CH-EU-J, CH-EU-Y výsledky video
19. - 22.7. Pardubice MČR výsledky foto
foto
foto
video
27. - 29.7. Pardubice ZK - CNC1* výsledky foto
foto
4. - 5.8. Humpolec Z - CNC1* výsledky foto
foto

foto
9. - 12.8. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
CIC1*/2*/3*
výsledky foto
video
17. - 19.8. Hambach (GER) CIC1*/2* výsledky  
18. - 19.8. Rosnice ZK - ZL výsledky foto
18.8. Rudná pod Pradědem Z - ZL výsledky foto
foto
24. - 26.8. Humpolec ZL - CNC2* výsledky foto
foto
31.8. - 2.9. Facimiech (POL) CIC1*/2*
LL - CNC1*
výsledky foto  
31.8. - 2.9. Piesendorf (AUT) V95 (A) výsledky    
7. - 9.9. Sopot (POL) L, P
CIC1*/2*/3*
výsledky foto
14. - 16.9. Strzegom (POL) CIC1*/2*, CICYH1*
LL, L, P, CNC1*
výsledky  
15. - 16.9. Přeštěnice ZK - CNC1* výsledky foto
21. - 23.9. Thal (AUT) CIC2*
V90 (A leicht)
výsledky    
21. - 23.9. Strzegom (POL) CCN - mladí koně výsledky foto  
28. - 30.9. Baborowko (POL) CIC1*/2
L, P
výsledky  
28. - 29.9. Humpolec ZK - CNC výsledky foto
foto
6. - 7.10. Dvoreček Z - L výsledky foto
11. - 14.10. Strzegom (POL) CIC2*/3*, CCI1*/2*/3*
LL, L, P, CNC1*
výsledky video
foto
18. - 21.10. Le Lion d'Angers (FRA) CH-M-YH výsledky video
9. - 11.11. Pardubice ZK - CNC výsledky foto
foto
foto
foto

 

výsledky za předchozí roky

2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
2017