Kalendář závodů 2018

6. - 8.4. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
CIC1*/2*/3*
výsledky videa
12. - 15.4. Kreuth (GER) A*, CIC1*/2* výsledky  
20. - 22.4. Pardubice ZK - CNC1* výsledky foto
foto
foto
foto
21.4. Solihull (GBR) N výsledky    
27. - 29.4. Sopot (POL) CIC1*/2*/3*
L, P
výsledky foto
foto
foto
28. - 29.4. Přeštěnice ZK - L výsledky foto
4. - 5.5. Sopot (POL) CCI1*/2*/3*
L, P
výsledky  
5. - 6.5. Těšánky ZK - CNC1* výsledky foto
foto
foto
foto
5. - 6.5. Dvoreček Z - CNC1* výsledky foto
9.5. Aton le Walls (GBR) I výsledky    
12. - 13.5. Racot (POL) LL, L, P, CNC1* výsledky foto
18. - 20.5. Borová ZK - CNC2* výsledky foto
foto
foto
18. - 20.5. Dunakeszi (HUN) CCI1*/2*3* výsledky foto  
18. - 20.5. Rockingham (GBR) CIC2* výsledky    
19. - 20.5. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* výsledky  
25. - 27.5. Baborowko (POL) CIC1*/2*/3* + CICYH1*
L
výsledky videa
30.5. - 3.6. Renswoude (NED) CIC2*/3* výsledky    
1.6. Little Downham (GBR) I výsledky    
1. - 3.6. Panská lícha ZK - CNC1* výsledky foto
foto
8. - 10.6. Wahlsdorf - Liepe (GER) CCI1* výsledky    
15. - 17.6. Facimiech (POL) LL, L, P, CNC1*/2* výsledky foto
15. - 17.6. Nunney (GBR) CIC2* výsledky    
16. - 17.6. Vrchovany haflingové - ZK, Z výsledky foto
16. - 17.6. Loštice ZK - CNC1* výsledky foto
foto
21. - 24.6. Luhmühlen (GER) CIC1*/2* výsledky foto
27.6. - 1.7. Strzegom (POL) L, P
CIC1*/2*/, CCI1*/2*/3*, CICO3*-NC
výsledky video
foto
29.6. - 1.7. Vrchovany ZK - CNC1* výsledky foto
foto
6. - 8.7. Holzerode (GER) CIC1*/2* výsledky  
6. - 8.7. Nagykanisza (HUN) CIC1*, CCI1* výsledky foto  
9. - 15.7. Fontainebleau (FRA) CH-EU-J, CH-EU-Y výsledky video
19. - 22.7. Pardubice MČR JIS  
26. - 29.7. Schwaiganger (GER) CIC1*/2* rozpis    
27. - 29.7. Pardubice ZK - CNC2* JIS  
28.7. Rudná pod Pradědem Z - ZL JIS    
4. - 5.8. Humpolec Z - CNC1* JIS  
4. - 5.8. St. Martin im Mühlkreis (AUT) CCN ZRUŠENO  
7. - 12.8. Bishop Burton (GBR) CH-EU-P rozpis    
9. - 12.8. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
CIC1*/2*/3*
rozpis
rozpis
 
10. - 12.8. Bad Harzburg (GER) CIC1*/2*, CCI1* rozpis  
11. - 12.8. Kwieki (POL) LL, L, P, CNC1*      
17. - 19.8. Hambach (GER) CIC1*/2* rozpis  
17. - 19.8. Kaposvár (HUN) CIC1* rozpis    
18. - 19.8. Hamm (GER) CIC1* rozpis  
18. - 19.8. Rosnice ZK - ZL JIS    
18. - 19.8. Aspang (AUT) CNC rozpis    
24. - 26.8. Humpolec ZL - CNC2* JIS  
25. - 26.8. Racot (POL) LL, L, P, CNC1* rozpis    
31.8. - 2.9. Facimiech (POL) CIC1*/2*      
1. - 2.9. Panská lícha ZK - CNC1* JIS  
7. - 9.9. Langenhagen (GER) CIC1*/2* rozpis  
7. - 9.9. Sopot (POL) L, P
CIC1*/2*/3*
     
14. - 16.9. Strzegom (POL) CIC1*/2*, CICYH1*
LL, L, P, CNC1*
   
15. - 16.9. Přeštěnice ZK - CNC1* JIS    
21. - 23.9. Thal (AUT) CIC1*/2*
CCN
     
28. - 30.9. Baborowko (POL) CIC1*/2
L, P

rozpis
 
28. - 29.9. Humpolec ZK - CNC JIS  
6. - 7.10. Dvoreček Z - L JIS    
6. - 7.10. Bad Segeberg (GER) CIC1*    
11. - 14.10. Strzegom (POL) CIC2*/3*, CCI1*/2*/3*
LL, L, P, CNC1*
   
18. - 21.10. Le Lion d'Angers (FRA) CH-M-YH    
25. - 28.10. Montelibretti (ITA) CIC1*/2*/3*, CCI1*/2*/3*, CCIP1*/2*    
9. - 11.11. Pardubice ZK - CNC JIS  

 

výsledky za předchozí roky

2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
2017