Výsledky 2001

18. - 21.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI2*
27. - 30.9. Karlovy Vary CCI1*
23. - 24.9. Modrá Hůrka ZK, Z, L
21. - 23.9. Drzonkow (POL) P
13. - 15.9. Loštice Z, L, S
6. - 8.9. Vittel (FRA) CCI2*
24. - 26.8. Humpolec Finále: SN, BP, SP, ZP
10. - 12.8. Pardubice L, Z, CIC1*
MČR: děti, mladí jezdci, junioři
26. - 29.7. Humpolec ZL, CCI2*
MČR: senioři
14. - 15.7. Pecínov Z, ZL, L
6. - 8.7. Kolesa SN, BP, SP, ZP
22. - 24.6. Loštice BP, SP, SN, ZP
16. - 17.6. Neumarkt (AUT) ZL, CCN1*
8. - 10.6. Šumperk Z, SN, BP, SP, ZP
5. - 8.6. Lühmuhlen (GER) CCI3*
5. - 8.6. Leszno (POL) Polská olympiáda mládeže
25. - 27.5. Dvoreček Z, SN, BP, SP, ZP
18. - 20.5. Kolesa L, CCI1*
5. - 6.5. Gabrielka Z
27. - 29.4. Pardubice Z, SP, ZK, SN, BP, ZP
? Bialy Bor (POL) CCI1*/2*
? Szamoszar (HUN) ?

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2001

5 - ti letíHalicz
1. HALICZ                     o: Irak
                                       m:
Halka po Sajan
                                       klub: Stáj Kubišta, ŠCHK Měník
                                  
    majitel: Stáj Kubišta, ŠCHK Měník
                                  
    chovatel: Stadnia koni Mieczowica, POL
Belfast

2. BELFAST
                o: 5014 Hugben - 49
                                      
m:
Č 1126 Bela po 5076 Belendek (HUN)
                                       klub: Vasury Kolesa
                                      
majitel: Elektrovasury s.r.o.
                                   
   chovatel: Vávra Miroslav, Poličany
Leontýna

3. LEONTÝNA             o: 66 Lincoln
                                      
m:
Linka po Saragan (GB)
                                       klub: JK Amír Rundá pod Pradědem
                                  
    majitel: Theimer Milan Ing., Rudná pod Pradědem
                                      
chovatel: Theimer Milan Ing., Rudná pod Pradědem

 

6 - ti letí
1. FORTUNA               o: 326 LokajLaguna
                                      
m:
VČ 1787 Fontána po 230 Fors
                                       klub: JŠ Pastviny Pilníkov
                                      
majitel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
                                     
 chovatel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov

2. LAGUNA                  o: 326 Lokaj
                                       m: VČ 1450 Aiša po Amon

                                       klub: JŠ Pastviny Pilníkov
                                      
majitel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
                                       chovatel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
Pilgrim

3. PILGRIM                  o: 6016 Coulstry (GB)
                                      m: Patina po 2385 Behistoun (FR)
                                      klub: JK Korzár Humpolec
                                      majitel: Sukdolák Patrik Ing., Humpolec

                                      chovatel: firma Valory, Deštná


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti 2001

Jezdec roku
Renata Marková (Remark Poříčí n. S.)

Kůň rokuJana Vobořilová
Taras (Remark Poříčí n. S.)

Žák roku
Barbora Doušková (JK Poříčí nad Sázavou)

Junior roku
Jana Vobořilová (ŠCHK Měník)

Mladý jezdec roku
Rudolf Fiala (Leon Blatná)