Výsledky 2002

17. - 20.10. Le Lion d'Angers (FRA) CIC2*, CCI2*
září Waregem (BEL) CIC2*
27. - 29.9. Karlovy Vary CCI1*
13. - 15.9. Loštice pony, Z, L, CNC1*
OM: pony
23. - 25.8. Humpolec Finále: SN, BP, SP, ZP
9. - 11.8. Pardubice Za, Zb, CNC1*, CIC1*, CCI1*
MČR: pony, děti, junioři, mladí jezdci
26. - 28.7. Humpolec ZL, CIC1*, CCI2*
MČR: senioři
19. - 21.7. Pecínov SN, BP, SP, ZP
5. - 7.7. Kolesa BP, SP, ZP
5. - 7.7. Lummen (BEL) CIC1*, CIC2*
21. - 23.6. Loštice BP, SN, SP, ZP
7. - 9.6. Šumperk pony, Z, SN, BP, SP, ZP
květen Bialy Bor (POL) CIC1*, CIC2*
24. - 26.5. Dvoreček Z, SN, BP, SP, ZP
17. - 19.5. Kolesa L, CCI1*
11. - 12.5. Praha - Gabrielka Z
26. - 28.4. Pardubice pony, ZK, Z, SN, BP, SP, ZP, CNC2*

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2002

5 - ti letíKarla
1. KARLA                  o: 5024 Narcos II
                                    m:
Karenina po Arcaro (IRE)
                                    klub: Horse Academy
                                  
 majitel: Daniel Jirik, Praha 10
                                  
 chovatel: Müllerová Kateřina Ing., Pardubice
Elán 2

2. ELÁN 2
                  o: 616 Erudit (SU)
                                    m: Litera (LR-14) po 365 Lomikar
                                  
 klub: ŠCHK Kubišta Měník
                                    majitel: VOBO spol. s r.o., Smidary

                                    chovatel: ŠCH koní Měník - Kubišta Josef, Měník
Doven

3. DOVEN                 o: 270 Diktant Slatiňanský
                                   
m: SM 2094 Vendy po 2950 Valet

                                    klub: JŠ Pastviny Pilníkov
                                   
majitel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
                                   
chovatel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov

 

6 - ti letíBelfast
1. BELFAST             o: 5014 Hugben - 49
                                   
m:
Č 1126 Bela po 5076 Belendek (HUN)
                                    klub: Vasury Kolesa
                                   
majitel: Elektrovasury s.r.o.
Gina
                                   
chovatel: Vávra Miroslav, Poličany

2. GINA                      o: Gaspari II
                                    m: Wenke po Wellenspiel

                                    klub: JK Poříčí
                                    majitel: Klauz Antonín Ing., Poříčí nad Sázavou

                                    chovatel: Haering H., Miesterhorst, Německo
Finlandia

3. FINLANDIA           o: 5048 Hand in Glove
                                    m: JČ 64 Fáma po 20 Diplomat
                                    klub: JK Glod Čejov
                                    majitel: Grodl Jaroslav, Humpolec

                                    chovatel: Grodl Jaroslav, Humpolec


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti 2002

Jezdec roku
Radka Dvořáková (Cavalier Rynárec)

Kůň rokuPamela
Pamela (SOUZ Horní Heřmanice)

Žák roku
Miloslav Příhoda (JK PAM)

Junior roku
Jana Vobořilová (ŠCHK Kubišta Měník)

Mladý jezdec roku
?