Výsledky 2003

16. - 19.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI2*
9. - 12.10. Boekelo (NED) CCI3*
26. - 28.9. Pecínov CIC1*
25. - 28.9. Bialy Bor (POL) CH - EU - Y
6. - 7.9. Himberg Gutenhof (AUT) CIC1*
22. - 24.8. Humpolec Finále: SN, BP, SP, ZP
21. - 24.8. Blair Castle (GBR) CCI3*
8. - 10.8. Strzegom (POL) CIC3* - W
7. - 10.8. Pardubice CH - EU - J: jednotlivci, družstva
25. - 27.7. Humpolec CIC1*, CCI2*
MČR: mladí jezdci, senioři
4. - 6.7. Kolesa ZP
MČR: pony, děti, junioři
28. - 29.6. Wiendorf Dienslhof (AUT) CIC1*, CIC2*
20. - 22.6. Loštice BP, ZP
19. - 22.6. Kreuth (GER) CCI2*
14. - 15.6. Přeštěnice ZK, Z, CNC
6. - 8.6. Šumperk Z, ZP
23. - 25.5. Kolesa CCI1*, CIC2*
16. - 28.5. Dvoreček Z, ZP
25. - 27.4. Pardubice BP, SP, ZP

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2003

5 - ti letíEsej
1. ESEJ                    o: 616 Erudit
                                   m:
VČ 1533 Athéna po 211 Biskaj Liberecký
                                   klub: JK MZLU ŠZP Žabčice
                                  
majitel: Dentia Brno s.r.o.
                                  
chovatel: Záveská Miriam, Slatiny
Treisy
2. TREISY 1
             o: 525 Taarlo Kubišta
                                   m: VČ 734 Izabela po 30 Quoniam 118
                                  
klub: Stáj Kubišta
                                  
majitel: Záveská Miriam, Slatiny
                                   chovatel: Záveská Miriam, SlatinyLada 11

3. LADA 11              o: 535 Latinus
                                  
m:
Parita po Donald
                                   klub: JK Chvojka Stolany
                                  
majitel: Urban Jan, Běstvina
                                  
chovatel: Urban Jan, Běstvina

 

6 - ti letíKarla
1. KARLA                 o: Narcos I
                                  
m:
Karenina po Arcaro
                                   klub: Horse Academy Radimovice
                                  
majitel: Daniel Jirik, Praha 10
Doven
                                  
chovatel: Müller, Mněnice

2. DOVEN                o: 270 Diktant Slatiňanský
                                   m: SM 2094 Vendy po
Valet
                                   klub: JK Pastviny Pilníkov
                                  
majitel: Cipra Jiří, Pilníkov
                                   chovatel: Cipra Jiří, Pilníkov
Brenega

3. BRENEGA           o: 2487 Donegal
                                   m: Brenda po Coulstry
                                   klub: JK Cavalier Rynárec
                                   majitel: Mudrová Martina, Rynárec

                                   chovatel:
Vinklárek Vladimír, Slavonice


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti 2003

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (H. A. Radimovice)

Kůň roku
Amicus - K (H. A. Radimovice)

Žák rokuJ. Hatla - Amicus-K
David Musil (JK Glod Čejov)

Junior roku
Richard Krobot (JK Šumperk)

Mladý jezdec roku
Martina Mudrová (JK Cavalier Rynárec)

Cena komise za podporu všestrannosti
Sedlářství Jan Hauzr