Výsledky 2004

22. - 24.10.

Nichelino (ITA)

CIC1* A, CIC1* B, CIC2*, CIC3*

14. - 17.10.

Le Lion d' Angeres (FRA)

CH 6-ti letí, CH 7-mi letí

2.10.

Vasury derby

-

1. - 3.10.

Kreuth (GER)

CIC3*

1. - 3.10.

Vairano (ITA)

CIC1*, CIC2*

24. - 26.9.

Jaskowo (POL)

Mistrovství Polska: pony C, pony D

24. - 26.9.

Pecínov

ZL, CIC1*, CIC2*

18.9.

Rudná pod Pradědem

Z, pony

11. - 12.9.

Jaroszowka (POL)

L, P, CNC1*, CNC2*

9. - 12.9.

Pratoni del Vivaro (ITA)

ME junioři

28. - 29.8.

Kolesa

Z, ZL

21. - 22.8. Thirlestane (GBR) CIC2*
20. - 22.8. Humpolec Finále ZP, SP, BP, SN
15. - 18.8. Athény (GRE) OH

6. - 8.8.

Pardubice

Z, CNC1*, CIC1*, CIC2*
MČR CH,
MČR J

29.7. - 1.8.

Jaszkowo (POL)

ME pony

23. - 25.7.

Humpolec

ZL, CIC1*, CIC2*
MČR pony, MČR Y,
MČR S

16. - 18.7. Pecínov ZP, SP, BP, SN, P

16. - 18.7.

Drzonkow (POL)

Celopolská Olympiáda Mládeže: pony, děti

3. - 5.7. Kolesa ZP, SP, BP, SN, P

24. - 27.6.

Strzegom (POL)

CIC1*, CIC2*, CIC3*, CCI3*

18. - 20.6.

Loštice

ZP, SP, BP, SN, P, Z
OM pony A, pony B, senioři

11. - 13.6.

Přeštěnice

ZK, ZL, CNC1*

5. - 6.6.

Kolesa

ZL, CNC1*, CNC2*

28. - 30.5. Bialy Bor (POL) CIC2*
21. - 23.5. Šumperk ZP, SP, BP, SN, P, Z
14. - 16.5. Dvoreček ZP, SP, BP, SN, P, Z

8. - 9.5.

Kolesa

ZK, Z, ZL, P

24. - 25.4. Ballindenisk (IRL) CIC1*, CIC2*, CIC3*
23. - 25.4. Pardubice ZP, SP, BP, SN
17. - 18.4. Pardubice ZK, Z, P
9. - 11.4. Řím (ITA) CIC3*

1. - 4.4.

Kolesa

jarní test SCM test

11. - 14.3. Barroca d'Alva (POR) CIC1*, CIC3*
4. - 7.3. Barroca d'Alva (POR) CIC2*

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2004

5 - ti letíJazz
1. JAZZ                   o: 572 Jetro
                                 m:
49/293 Vendulka po 270 Diktant slatiňanský
              
                   klub: JŠ Pastviny Cipra
                              
   majitel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
                             
    chovatel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, PilníkovLada 13

2. LADA 13            o:  2055 Landos
                                 m:
VČ 911 Kora po Korok
                             
    klub: TJ Podorlicko Letohrad
                                 majitel: Adamec Jaroslav, Lanškroun

                                 chovatel:
Adamec Jaroslav, LanškrounPodesta

3. PODESTA         o: Orlan
                                 m:
Pokra po 3253 Caramel
                                 klub: JK Cavalier Rynárec
                                 majitel: Dvořáková Radka, Rynárec

                                 chovatel:
Statek Litobratřice s.r.o.


6 - ti letíViky
1. VIKY                  o: 5055 Landos
                                m:
Valča po 2490 Patcher
                                klub: JO Albert Stolany
                           
     majitel: Höck Jan Ing.Porlana
                           
     chovatel: Höck Jan Ing.

2. PORLANA       o: Orlan
                               m:
Pokra po 3253 Caramel
                               klub: JK Cavalier Rynárec
                               majitel: Dvořáková Radka, Rynárec

                               chovatel:
Statek Litobratřice s.r.o.Najdy

3. NAJDY              o:  5055 Landos
                                m:
Nigela po Feuersturm

                                klub: JO Pegas Loučany
                                majitel: manželé Kupkovi, Dolany
                                chovatel: St. Doleček, Zábřeh


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (H. A. Radimovice)

Kůň roku
Kyrenejennalla's Boy (H. A. Radimovice)K. Polák

Žák roku
Sabina Erbeková (Mor.jezd. společnost Brno)

Junior roku
Pavlína Pejřilová (Hradecký jezd. klub)

Mladý jezdec roku
Karel Polák (JK Kocanda)

Cena komise za pořadatelství
Elektro Vasury Kolesa