Výsledky 2005

20. - 23.10. Le Lion d'Angers (FRA) 6 - letí, 7 - letí
14. - 16.10 Nichelino (ITA) CIC1*, CIC2*, CIC3*
1.10. Kolesa Vasury derby
30.9. - 2.10. Himberg (AUT) A, A2*, CIC1*, CIC2*
30.9. - 2.10. Přeštěnice Z, ZL, CNC*
30.9. - 2.10. Kreuth (GER) CCI2*
17. - 18.9. Neumarkt (AUT) CIC1*
16. - 18.9. Aachen (GER) CIC2*
16. - 18.9. Loštice Z, ZL, CNC, pony
8. - 11.9. Blenheim (GBR) Mistrovství Evropy seniorů
2. - 4.9. Kolesa ZK, ZL
MČR - pony
26. - 28.8. Humpolec Finále: ZP, SP, BP, SN, P
20.8. Náměšť na Hané 100/110 cm, Derby - pony, Derby
18. - 21.8. Martinvast (FRA) CIC3* - W

5. - 7.8.

Pardubice

Z, CNC1*, CIC1*, CIC2*
MČR - D,
MČR - J

5. - 7.8.

Saumur

Mistrovství Evropy juniorů

22. - 24.7.

Varšava (POL)

Celopolská Olympiáda Mládeže

15. - 17.7.

Humpolec

ZL, CIC1*, CIC2*
MČR - Y,
MČR - S

7. - 10.7.

Strzegom (POL)

P, CIC1*, CIC2*, CIC3*, CCI3*

1. - 3.7. Kolesa ZP, SP, BP, SN, P
17. - 19.6. Loštice ZP, SP, BP, SN, P, ZK, Z
11. - 12.6. Laintal (AUT) CIC1*

11.6.

Heřmenův Městec

ZK, L

3. - 5.6. Šumperk ZP, SP, BP, SN, P, Z

3. - 5.6.

Nagykanisza (HUN)

CIC1*, CIC2*

4.6.

Přeštěnice

1. přeštěnická akademie - ZK, Z, ZL

3. - 5.6.

Jaroszowka (POL)

CCI2*, CIC2*, CIC1*, L, P

20. - 22.5. Pecínov ZP, SP, BP, SN, P, Z

15.5.

Čejov

ZK, Z, pony, Prostata cup
OM: junioři a mladí jezdci,
pony

6. - 8.5. Dvoreček ZP, SP, BP, SN, P, Z
5. - 8.5. Badminton (GBR) CCI4*
22. - 24.4. Pardubice ZP, SP, BP, SN

17.4.

Weston Park (GBR)

J. Hatla - Kyrenej. Boy - K (***): 38,2/7,2/0/5.

16. - 17.4. Pardubice ZK, Z, P

15.4.

Chastworth (GBR)

J. Hatla - Karla - (***): 34,1/15,2/8/57,3/11.

8.4.

Burnham Market (GBR)

J. Hatla - Mr. Smiffy - ADV: 38.4/12/E/E/dnf/dnf
CIC2*

2.4.

Belton Park (GBR)

Advanced Sec K

27.3.

Witton Castle (GBR)

0l - sekce M, l - sekce J

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2005

5 - ti letí
1. DAMON 2           o: Dara Monarch (GB)
                                 m:
Duella po Sharp End (GB)
              
                   klub: Cavalier Rynárec
                              
   majitel: Přikryl Petr MVDr., Brno
                             
    chovatel:
Přikryl Ivan MUDr.

2. GETY                  o: 2741 Grand Step
                                 m:
68/275 Demona po 2365 Diktant II-26
                                 klub: Stáj Martin
                                 majitel: Neklová Jana, Dolany u Olomouce

                                
chovatel: Neklová Jana, Dolany u Olomouce

3. VOLARIE           o: 2645 Orlan
                                 m:
Valga po 6016 Coulstry (GB)
                                 klub: JK Cavalier Rynárec
                                 majitel: Dvořáková Radka

                                 chovatel:
Statek Litobratřice s.r.o.

 

6 - ti letí
1. LADA 13            o:  2055 Landos
                                 m:
VČ 911 Kora po Korok
                             
    klub: TJ Podorlicko Letohrad
                                 majitel: Adamec Jaroslav, Lanškroun

                                 chovatel:
Adamec Jaroslav, Lanškroun

2. JAZZ                   o: 572 Jetro
                                 m:
49/293 Vendulka po 270 Diktant slatiňanský
              
                   klub: JŠ Pastviny Cipra
                              
   majitel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov
                             
    chovatel: Cipra Jiří, JŠ Pastviny, Pilníkov

3. PODESTA         o: Orlan
                                 m:
Pokra po 3253 Caramel
                                 klub: JK Cavalier Rynárec
                                 majitel: Dvořáková Radka

                                 chovatel:
Statek Litobratřice s.r.o.


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (H. A. Radimovice)

Kůň rokuK. Hájková
Kyrenejennalla's Boy (H. A. Radimovice)

Žák roku
Kristýna Hájková (Farma pod Lipou)

Junior roku
Pavlína Pejřilová (Hradecký jezd. klub)

Mladý jezdec roku
Jana Grodlová (JK Glod Čejov)