Výsledky 2006

24. - 25.10. Pardubice ZK - VT, ZK - pony, ZK, Z, Prostata cup
19. - 22.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI* - 6 letí, CCI** - 7 letí
13. - 15.10. Nichelino (ITA) CIC*, CIC**
15.10. Kolesa stup. obt. do 110 cm, stup. obt. do 120 cm
Terénní parkur pony, Terénní parkur Jamenská, Vasury derby
30.9. Humpolec ZK, Z
29.9. - 2.10. Kreuth (GER) CIC1*
22. - 24.9. Loštice pony, Z, ZL, CNC*
OM: děti,
pony - děti do 12 let, pony - děti 13-16 let
15. - 17.9. Kolesa ZK, ZL, pony (10-12 let), pony (13-16 let)
MČR: mladí jezdci, pony (10-12 let), pony (13-16 let)
15. - 17.9. Himberg (AUT) A - pony, A leicht, A**, L**, CIC*
2. - 3.9.

Sommerau (AUT)

M, L, A, E
26. - 27.8. Jaroszowka (POL) L, P, CNC*
18. - 20.8. Humpolec Finále pony, SN, BP, SP, ZP
jednospřeží, dvojspřeží
19.8. Náměšť na Hané Dvouf. 100/110 cm, Derby - pony, Derby
11. - 13.8. Bad Harzburg (GER) CCI*
3. - 6.8. Pardubice ME mladých jezdců: jednotlivci, teamy
CIC**
28. - 30.7. Šumperk pony, Z, SN, BP, SP, ZP
22. - 23.7. Vittel (FRA) CIC***
22. - 23.7. Feldbach (AUT) CIC*
14. - 16.7. Humpolec Z, CNC*, CIC*, CIC**
MČR: děti, junioři, senioři
30.6. - 2.7. Tatranská Lomnica (SVK) Z, ZL, L, CNC*
30.6. - 2.7. Kolesa ZP, SP 1,SP 2, BP 1, BP 2, SN 1, SN 2, pony, ZK pony
M VCO: děti, pony - děti do 12 let, pony - děti 13-16 let, junioři, senioři
23. - 25.6. Strzegom (POL) CIC*, CIC**, CCI**, CIC*** - W, CCI***
16. - 18.6. Loštice pony, Z, SN, BP, SP, ZP
16. - 18.6. Ede (NED) CCI* - první skupina, CCI* - druhá skupina, CIC**, CCI**
10. - 11.6. Laintal (AUT) CCI*
2. - 4.6. Přeštěnice Z, pony, SN, BP, SP, ZP
26. - 28.5. Jaroszowka (POL) L, CNC*, CCI*, CIC**, CCI**, CIC***
19. - 21.5. Pecínov OM pony, OM junioři, OM senioři, pony, Z, SN, BP, SP, ZP
12.5. Pardubice P, Z, CNC**
9.5. Rudná pod Pradědem P, ZK, Z
29.4. Heřmanův Městec P, ZK, ZL, CNC**
21. - 23.4. Jaroszowka (POL) L, P, CIC*, CIC**
15. - 19.4. Tulln - Neuaigen (AUT) A leicht, A, A**, L**
17. - 19.3. Stadl - Paura (AUT) Kleinpferde A, A leicht, A, L

 

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2006

5 - ti letí
1. GEORGIA 2       o: ElvisGeorgia 2
                                 m:
Gracjella po Garantie
              
                   klub: JK při SOUZ Horní Heřmanice
                              
   majitel: Vereš Pavel, Javorník
                             
    chovatel: Prestige 1Polsko

2. PRESTIGE 1      o: 5067 Papillion
                                 m:
43/387 Vendy po 5101 Visconsin
                                 klub: JK Flamenco Sloupno
                                 majitel: Vobořilová Jana, Smidary

                                 chovatel:
SCHK-Kubišta s.r.o., Praha 4Věrná 1

3. VĚRNÁ 1           o: 752 Varadero
                                 m:
49/328 Chvilka po 528 Flamb
                                 klub: Jezdecká škola Pastviny
                                 majitel: Cipra Jiří, Pilníkov

                                 chovatel:
Cipra Jiří, Pilníkov

 

6 - ti letí
1. DAMON 2   
       o: Dara Monarch (GB)Damon 2
                                 m:
Duella po Sharp End (GB)
              
                   klub: Cavalier Rynárec
                              
   majitel: Přikryl Petr MVDr., Brno
                             
    chovatel:
Přikryl Ivan MUDr.Florencie, Brno

2. FLORENCIE      o: 2622 Harun - 8
                                 m:
Fernetka po 6061 Coulstry (GB)
              
                   klub: JK Tedos
                              
   majitel: Pavlasová Veronika, Humpolec
                             
    chovatel:
Grodl Jaroslav, HumpolecDajána 7

3. DAJÁNA 7         o: 2717 Majáles
                                 m:
JM 3716 Diana A po 2295 Diktant - 57
                                 klub: JK při SOUZ Horní Heřmanice
                                 majitel: SOUZ Bernartice

                                 chovatel:
SOUZ Bernartice


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (H. A. Radimovice)

Kůň rokuV. Příhodová
Arkádo (H. A. Radimovice)

Žák roku
Veronika Příhodová (JK PAM)

Junior roku
Pavlína Pejřilová (Hradecký jezd. klub)

Mladý jezdec roku
Jana Grodlová (JK Glod Čejov)