Výsledky 2007

Výkonnostní žebříčky dvojic - jezdců a koní České republiky celkové výsledky, děti, junioři, mladí jezdci
5 - ti, 6 - ti, 7 - mi letí koně
Konečné pořadí v žebříčku FEI čeští jezdci, kompletní seznam

 

1.11. Pardubice pony, ZK - VT, ZK, Z, Prostata cup
MČR: děti
20.10. Kolesa Terénní parkur Jamenská, Vasury derby
18. - 21.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI* - 6 letí, CCI** - 7 letí
12. - 14.10. Cameri (ITA) CIC2*, CIC3*
29.9. Humpolec ZK, Z
29. - 30.9. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC1*
27. - 30.9. Kreuth (GER) CIC1*, CCI2*, CIC3*
14. - 16.9. Loštice Z, ZL, CNC1*
MČR: pony (10 - 12 let), pony (13 - 16 let)
13. - 16.9. Pratoni del Vivaro (ITA) ME - senioři, týmy
1.9. Rudná pod Pradědem ZK, Z
24. - 26.8. Humpolec Finále: pony, SN, BP - děti, BP - junioři, SP, ZP
24. - 26.8. Sommerau (AUT) A, L, CIC1*
18.8. Náměšť na Hané Derby - pony, Derby
16. - 19.8. Sopot (POL) CIC1*, CIC2*
3. - 5.8. Pardubice Z, CCI1*, CIC2*, CICO3*
2. - 5.8. Avenches (SUI) ME - junioři, týmy
13. - 15.7. Humpolec CCI2*, CIC1*, ZL, Z
MČR: senioři, junioři
6. - 8.7. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5 - letí, 6 - letí
OM: pony, D, J, S
28.6. - 1.7. Strzegom (POL) CIC1*, CIC2*, CIC3* - W, CCI3*
15. - 17.6. Loštice pony - P, pony - ZK, Z, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5 - letí, 6 - letí
OM: pony (10 - 12 let), pony (13 - 16 let)
15. - 17.6. Motěšice (SVK) CCI1*, Z, ZL
8. - 10.6. Laintal (AUT) CIC1*, CCI2*
1. - 3.6. Přeštěnice pony, Z, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5 - letí, 6 - letí
OM: junioři
1. - 3.6. Bialy Bor (POL) CIC1*/2*/3*, CCI2*
25. - 27.5. Šumperk pony, Z, SN, BP, SP, ZP
26.5. Heřmanův Městec pony, ZK, ZL
18. - 20.5. Pecínov pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM: pony, J, S
11. - 13.5. Marbach (GER) CIC3*
12.5. Rudná pod Pradědem pony, ZK, Z
5. - 6.5. Jaroszowka (POL) L, P, CNC1*
cross na styl - L, P, CNC1*
4. - 6.5. Dvoreček pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM - J
3. - 6.5. Radolfzell (GER) CCI1*
20. - 22.4. Pardubice SN, BP, SP, ZP, CNC2*
KMK: 5 - letí, 6 - letí,
19. - 22.4. Kreuth (GER) CIC1*, CIC2*
13. - 15.4. Pardubice pony, ZK, Z
6. - 8.4. Neuaigen (AUT) A, CIC1*
4. - 8.4. Compiegne (FRA) CCI2*
16. - 18.3. Stadl - Paura (AUT) Kleinpferde A, A leicht, A, L2*

 

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2007

5 - ti letí
1. MALCOLM         o: 820 AktivMalcolm
                                 m:
793 Morava II (Genius - 5) po 5078 Genius
              
                   klub: Jezdecký klub Hřebčín Albertovec
                              
   majitel: Hřebčín Albertovec s.r.o.
                             
    chovatel: MairoVondráček Luboš Ing., Praha - 6

2. MAIRO                o: 2717 Majáles
                                 m:
Zoria po Zefir
                                 klub: JK Cavalier Rynárec
                                 majitel: Iván David, Nezdenice

                                 chovatel:
Labaj Vlastimil MVDr., HeřmanoviceAndy 8

3. ANDY 8              o: 794 Corsár
                                 m:
SM 3609 Ajka po 2363 Alonzo
                                 klub: JK BEKA Loučka
                                 majitel: Běhalová Iveta, Cholina

                                 chovatel:
Kouřil Jaroslav, Cholina

 

6 - ti letí
1. PRESTIGE 1
     o: 5067 PapillionPrestige 1
                                 m:
43/387 Vendy po 5101 Visconsin
                                 klub: JK Flamenco Sloupno
                                 majitel: Vobořilová Jana, Smidary

                                 chovatel:
GoyenSCHK-Kubišta s.r.o., Praha 4

2. GOYEN               o: 5067 Papillion
                                 m:
VČ 1388 Gera po 131 Blatec - 1
                                 klub: JK Chvojka - Stolany
                                 majitel: Chvojka Pavel, Heřmanův Městec

                                 chovatel:
Chvojka Pavel, Heřmanův MěstecGeorgia 2

3. GEORGIA 2       o: Elvis
                                 m:
Gracjella po Garantie
                                 klub: JK při SOUZ Horní Heřmanice
                                 majitel: Vereš Pavel, Javorník

                                 chovatel:
Polsko


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Lubomír Vrtek (JK při SOUZ Horní Heřmanice)

Kůň rokuLubomír Vrtek
Dallas 1 (JK při SOUZ Horní Heřmanice)

Žák roku
Michaela Kvapilová (TJ Hřebčín Kubišta)

Junior roku
Pavlína Pejřilová (Hradecký jezdecký klub)

Mladý jezdec roku
Adéla Svobodová (Jezdecký klub Pastviny)