Výsledky 2008

Výkonnostní žebříčky dvojic - jezdců a koní České republiky celkové výsledky, děti, junioři, mladí jezdci
Konečné pořadí v žebříčku FEI kompletní seznam

 

28. - 29.10. Pardubice pony - P, pony - ZK, ZK hobby, ZK, Z, ZL, Prostata cup
MČR: pony P, pony ZK
24. - 26.10. Cameri (ITA) CIC2*, CIC3*
16. - 19.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI* - 6 letí, CCI** - 7 letí
27. - 28.9. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC1*
27. - 28.9. Kolesa ZK, ZL, CNC1*
27.8. Humpolec ZK, Z, ZL
25. - 28.9. Kreuth (GER) ME - mladí jezdci, týmy
20. - 21.9. Motěšice (SVK) ZK, ZL
12. - 14.9. Schwaigangen (GER) CIC1*
12. - 14.9. Himberg (AUT) A, L, CIC1*, CIC2*
6.9. Borová ZK, Z
29. - 31.8. Sopot (POL) CIC1*
23.8. Náměšť na Hané Derby
22. - 24.8. Humpolec Finále: pony, SN, BP - děti, BP - junioři, SP, ZP
15. - 17.8. Aspang (AUT) A
15. - 17.8. Bad Harzburg (GER) CIC2*
14. - 17.8. Thirlestane Castle (GBR) ME: junioři, týmy
8. - 12.8. Hong Kong OH - jednotlivci, družstva
5. - 6.8. Pardubice Z
31.7. - 3.8. Pardubice CIC1*, CCI2*, CICO3*, týmy
MČR: děti, junioři
plánek trati + foto skoků CICO3*
24. - 27.7. Mertingen (GER) CIC1*
11. - 13.7. Humpolec Z, ZL, CCI1*, CIC2*
MČR: mladí jezdci, senioři
11. - 13.7. Hünxe (GER) CIC1*, CIC2*
5. - 6.7. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
OM: pony, děti, junioři, senioři
KMK:
5 - letí, 6 - letí
4. - 6.7. Tatranská Lomnice SN, BP, SP, ZP
27. - 29.6. Strzegom (POL) CIC1*
20. - 22.6. Nagykanisza (HUN) CCI1*, CCI2*
20. - 22.6. Loštice pony P, pony ZK, Z, SN, BP, SP, ZP, CNC2*
OM: děti 10 - 12 let, děti 13 - 16 let
KMK:
5 - letí, 6 - letí
20. - 22.6. Motěšice (SVK) Z, CCI1*, CCI2*
14.6. Újezd u Běhařovic terénní parkur
6. - 8.6. Šumperk pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, senioři
30.5. - 1.6. Laintal (AUT) A, L, CIC1*, CCI1*, CIC2*, CCI2*
21. - 25.5. Dijon (FRA) CCI2*
17. - 18.5. Pecínov Z, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, senioři
KMK:
5 - letí, 6 - letí
17. - 18.5. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC1*
10.5. Heřmanův Městec pony, ZK, ZL
3. - 4.5. Dvoreček pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM:
junioři
3.5. Rudná pod Pradědem pony, ZK, Z
25. - 27.4. Bialy Bor (POL) CCI1*, CCI3*
18. - 20.4. Kreuth (GER) CIC1*
19. - 20.4. Pardubice SN, BP, SP, ZP
KMK:
5 - letí, 6 - letí
12. - 13.4. Pardubice pony, ZK, Z
12. - 13.4. Tulln - Neuaigen (AUT) A leicht, A, L, CIC1*
11. - 13.4. Vairano (ITA) CIC2*, CIC3*
5.4. Heřmanův Městec VT
14. - 16.3. Motěšice (SVK) Z, ZL
20. - 24.3. Fontainebeau (FRA) CCI1*, CIC3*

 

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2008

5 - ti letí
1. ZACK                  o: 815 Caletto IIIZack
                                 m:
Zaskia po Zeus
              
                   klub: JO Albert Stolany
                              
   majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec
                             
    chovatel: Höck Jan Ing., Heřmanův MěstecOstrico

2. OSTRICO           o: 855 Palisco
                                 m:
Ostružina po Scottish Rifle (GB)
                                 klub: JO Albert Stolany
                                 majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec

                                 chovatel:
Höck Jan Ing., Heřmanův MěstecSerena

3. SERENA            o: Seebote
                                 m:
Winzerlady po Corvin
                                 klub: Horse Academy
                                 majitel: Šedesťák Marek

                                 chovatel:
Německo

Harry Potter 1

6 - ti letí
1. HARRY POTTER 1
     o: 2736 Lantaan
                                            m:
53/550 Usie po 2585 Cellebrio
                                            klub: JK Union Brno
                                            majitel: Novotná Hana, Praha 4
                                            chovatel:
Růžička Karel, Velké Němčice


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (Horse Academy)

Kůň rokuMiloslav Příhoda
Karla (Horse Academy)

Žák roku
Veronika Pavlíčková (Sportovní stáj Sobětuš)

Junior roku
Miloslav Příhoda (JK PAM)

Mladý jezdec roku
Adéla Svobodová (Jezdecký klub Pastviny)