Výsledky 2009

Výkonnostní žebříčky dvojic - jezdců a koní České republiky děti, junioři, mladí jezdci, senioři
pořadí dvojic, pořadí koní
Konečné pořadí v žebříčku FEI kompletní seznam

 

27. - 28.10. Pardubice Hobby Z, Z, ZL, L, Prostata Z, Prostata ZL
22. - 25.10. Cameri (ITA) CIC1*, CIC2*
21. - 25.10. Pau (FRA) CIC2*
15. - 18.10. Le Lion d'Angers (FRA) CCI* - 6 letí, CCI** - 7 letí
10. - 11.10. Aspang (AUT) A
10. - 11.10. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
23. - 27.9. Fontainebleau (FRA) ME senioři
27.9. Kolesa Z, ZL
26.9. Humpolec Z, ZL, L
19. - 20.9. Motěšice (SVK) Z, L, CIC*
18. - 20.9. Loštice Z, L, CNC*
MČR: pony P, pony ZK, děti
11. - 14.9. Waregem (BEL) ME junioři: jednotlivci, týmy
ME mladí jezdci: jednotlivci, týmy
11. - 13.9. Schwaiganger (GER) CIC2*
5. - 6.9. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC*
5.9. Borová Z, L
28. - 30.8. Tulln - Neuaigen (AUT) A, L, CIC1*
21. - 23.8. Humpolec Finále: pony, SN - 4 letí, SN - 5 letí, BP - děti, BP - junioři, SP, ZP
Finále KMK: 5 letí, 6 letí
14. - 16.8. Bad Harzburg (GER) CIC1*, CIC2*
8. - 9.8. Pardubice ZK, Z, ZL, L
7. - 9.8. Kaposvar (HUN) CCI*
31.7. - 2.8. Pardubice CIC1*, CCI2*, CIC3*
MČR: mladší junioři, starší junioři
17. - 19.7. Feldbach (AUT) L, CIC1*, CIC2*
10. - 12.7. Humpolec ZL, L, CIC1*, CIC2*
MČR: mladí jezdci, senioři
4. - 5.7. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
OM: pony, junioři, senioři

KMK: 5-letí, 6-letí
3. - 5.7. Tatranská Lomnica (SVK) SN
3. - 5.7. Nagykanizsa (HUN) CIC1*, CCI1*, CIC2*
27. - 28.6. Holzerode (GER) CIC1*
19. - 21.6. Loštice pony P, pony ZK, Z, SN, BP, SP, ZP, CNC2*
KMK: 5-letí, 6-letí
OM: děti 10-12 let, děti 13-16 let
19. - 21.6. Motěšice (SVK) ZL, CCI1*
11. - 14.6. Laintal (AUT) A, L, CIC1*/2*, CCI2*
13.6. Jaroszowka (POL) LL, L, P
7.6. Humpolec Hobby Z, ZL
6. - 7.6. Šumperk ZK, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, senioři
23. - 24.5. Salgen (GER) CICJ1*, CIC1*, CIC2*
23.5. Heřmanův Městec pony, ZK, ZL
17.5. Rudná pod Pradědem pony, ZK, ZL
16. - 17.5. Pecínov Z, pony, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5-letí, 6-letí
OM: pony, junioři
16. - 17.5. Wahlsdorf - Liepe (GER) CIC2*
8. - 10.5. Kaposvár (HUN) CCI1*
2. - 3.5. Dvoreček Z, SN, BP, SP, ZP
OM: senioři
2.5. Brno - Soběšice ZK, Z, ZL
OM: senioři
24. - 26.4. Kreuth (GER) CIC1*, CIC2*
18. - 19.4. Pardubice SN, BP, SP, ZP
KMK: 5-letí, 6-letí
18.4. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC*
11. - 12.4. Pardubice pony, Z, ZL
3. - 5.4. Ravenna (ITA) CIC1*
21. - 23.3. Motěšice (SVK) ZK, ZL

 

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2009

5 - ti letíSeržeta
1. SERŽETA          o: 2599 Rafinad
                                 m:
Samanta po 2650 Duel
              
                   klub: JK MANEO
                              
   majitel:
Merunka Jaroslav-MERKO, Jihlava
                             
    chovatel:
Merunka Jaroslav-MERKO, JihlavaKim-C

2. KIM-C                 o: 923 Amarillo
                                 m:
Glory po 329 Ramiro - 47 s.v.
                                 klub: JK Kocanda
                                 majitel:
Poláková Kateřina JŠ a JK, Jesenice u Prahy
                                 chovatel:
Poláková Kateřina JŠ a JK, Jesenice u PrahyRover

3. ROVER              o: 664 Drak
                                 m:
Roma (Hviezdar-1) po 2263 Hviezdar

                                 klub: JO Albert Stolany
                              
   majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec
                             
    chovatel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec

6 - ti letíZack
1.
ZACK                  o: 815 Caletto III
                                 m:
Zaskia po Zeus
              
                   klub: JO Albert Stolany
                              
   majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec
                             
    chovatel: Höck Jan Ing., Heřmanův MěstecExotika

2. EXOTIKA           o: 647 Hindukuš s.v.
                                 m:
Expectation Ren (IRE) po Distinctly North (USA)
                                 klub: JK PAM
                                 majitel: Příhoda Miloslav, Jablonné n. Orlicí

                                 chovatel: Dračice
Příhoda Miloslav, Jablonné n. Orlicí

3. DRAČICE           o: 664 Drak
                                 m:
Roma (Hviezdar-1) po 2263 Hviezdar

                                 klub: JO Albert Stolany
                              
   majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec
                             
    chovatel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec

 


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Jezdec roku
Jaroslav Hatla (Horse Academy)

Kůň rokuJaroslav Hatla
Oswald (Občanské sdr. Jezdecký klub Belcredi Goldstar)

Žák roku
Veronika Plucarová (JK NIKA)

Junior roku
Veronika Příhodová (JK PAM)

Mladý jezdec roku
Miloslav Příhoda (Občanské sdr. Jezdecký klub Belcredi Goldstar)