Výsledky 2010

Výkonnostní žebříčky dvojic - jezdců a koní České republiky děti, junioři, mladí jezdci
pořadí dvojic

 

30. - 31.10. Pardubice Z hobby, Z, ZL, L
Prostata Cup:
Hobby, Jezdci 40 - 50 let
MČR veteránů nad 50 let
21. - 24.10. Cameri (ITA) CIC1*, CIC2*
16. - 17.10. Brno - Panská lícha ZK hobby, ZL, L, CNC1*
16.10. Dvoreček Z, ZL, L
2. - 3.10. Aspang (AUT) E, A leicht, A
24. - 25.9. Kolesa ZK, ZL, CNC1*
MČR:
děti, mladí jezdci
24. - 25.9. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*, CIC1*
22.9. Brooksby (GBR) BE100
17. - 19.9. Montelibretti (ITA) CIC1*
17. - 19.9. Wr.Neustadt - Milak (AUT) A
17.9. Gatcombe (GBR) 1*
11. - 13.9. Waregem (BEL) CCI1*
11. - 12.9. Motěšice (SVK) Z, L
11. - 12.9. Jaroszowka (POL) LL, L, P
11. - 12.9. Langenhagen (GER) CIC2*
4. - 5.9. Borová Z, L
4.9. Goring Heath (GBR) N, BE100, ON
3. - 5.9. Kaposvar (HUN) A, CIC2*
3.9. Burghley (GBR) 4 - letí, 5 - letí
29.8. Highclere (GBR) I
28. - 29.8. Rybnik (POL) L, P
28. - 29.8. Sommerau (AUT) A leicht, A
21. - 22.8. Helvoirt (NED) CIC1*
20. - 22.8. Humpolec Finále: pony, SN - 4 letí, SN - 5 letí, BP - děti + ml. junioři, BP - st. junioři, SP, ZP
Finále KMK: 5 letí, 6 letí
18.8. Shelford Manor (GBR) N, BE100
13. - 14.8. Altensteig (GER) CIC1*
13. - 14.8. Aspang (AUT) E, A leicht, A, L
12.8. Aston-le-Walls (GBR) I
7. - 8.8. Pardubice ZL, CIC1*
MČR: pony P, pony ZK, mladší junioři, starší junioři
7. - 8.8. Strzegom (POL) LL, L
6.8. Gatcomber Park (GBR) A
30.7. - 1.8. Pardubice ME mladí jezdci: jednotlivci, družstva
CCI2*, CIC3*
31.7. Carlton (GBR) N, BE100
23.7. Aston-le-Walls (GBR) A
16. - 18.7. Feldbach (AUT) A leicht, CIC1*
14.7. Upton (GBR) BE, 5YO
9. - 11.7. Humpolec ZL, L, CCI1*, CIC2*
MČR: senioři
9. - 11.7. Hünxe (GER) CIC1*
9.7. Barbury (GBR) N, CIC2*
6.7. Kolesa ZK, Z
3.7. Aske (GBR) BE, N, OI
3. - 4.7. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
OM: pony, junioři, senioři
KMK: 5-letí, 6-letí
2. - 4.7. Tatranská Lomnice (SVK) ZP
2. - 4.7. Nagykanisza (HUN) CIC1*, CCI2*
24. - 27.6. Strzegom (POL) CIC3 - W
19. - 20.6. Loštice pony P, pony ZK, Z, SN, BP, SP, ZP, CNC2*
OM: junioři, mladí jezdci

KMK: 5-letí, 6-ti letí
10. - 13.6. Motěšice (SVK) Z, L, CCI1*, CCI2*
10. - 13.6. Lonnerbecke (GER) CCI1*
4. - 6.6. Laintal (AUT) A leicht, CIC1*, CCI2*
29. - 30.5. Brno - Panská lícha Z, ZL, L
OM: senioři
27. - 30.5. Dijon (FRA) CCI1*, CCI2*
22.5. Heřmanův Městec ZK, ZL
22. - 23.5. Reichenau (AUT) A leicht
15. - 16.5. Pecínov pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM: pony,
děti + junioři
KMK: 5-letí, 6-letí
15. - 16.5. Rudná pod Pradědem pony P, pony ZK, ZK, ZL
14. - 16.5. Kaposvar (HUN) A, AO
14. - 16.5. Salgen (GER) CIC1*, CIC2*
13. - 16.5. Haras de Jardy (FRA) CIC1*, CIC2*
7. - 9.5. Marbach (GER) CIC1
7. - 9.5. Bialy Bor (POL) CIC1, CIC2
1. - 2.5. Dvoreček pony, Z, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, mladí jezdci
1. - 2.5. Seckau (AUT) A
28.4. - 2.5. Radolfzell (GER) CCI1*, CIC2*
23. - 25.4. Tulln - Neuaigen (AUT) A leicht, L
17. - 18.4. Pardubice Z, SN, BP, SP, ZP, CIC1*
KMK: 5-letí, 6-letí
16. - 18.4. Kreuth (GER) CIC1*
10. - 11.4. Pardubice pony, hobby Z, Z, ZL
10. - 11.4. Aspang (AUT) E
10.4. Jaroszowka (POL) LL, L
1. - 4.4. Ravenna (ITA) CIC1*, CIC2*
28.3. Wien - Freudenau (AUT) E
27. - 28.3. Motěšice (SVK) Z, ZL

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2010

5 - ti letíBritney
1. BRITNEY                   o: 2740 Baxte de Quettehou
                                         m:
Haidi po Hugben II
              
                           klub: Hypius Miloň
                              
           majitel: Hypius Miloň, Nechanice
                             
            chovatel: Hypius Miloň, NechaniceVanessa Mae

2. VANESSA MAE        o: 794 Corsár
                                         m:
Viana (Visconsin-35) po 5101 Visconsin

                                         klub: Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
                                         majitel:
Vobořilová Jana, Semirady
                                         chovatel:
Vondráček Luboš Ing., PrahaCamilla

3. CAMILA                      o: 2840 Ladinos
                                         m:
Rumělka po 363 Assisi del Santo (FR)

                                         klub: JK BEKA Loučka
                                         majitel: Běhal Milan, Olomouc
                             
            chovatel:
Adamcová Gabriela, Lanškroun

6 - ti letKim - C
1. KIM-C
                         o: 923 Amarillo
                                         m:
Glory po 329 Ramiro - 47 s.v.
                                         klub: JK Kocanda
                                         majitel:
Poláková Kateřina JŠ a JK, Jesenice u Prahy
                                         chovatel:
Poláková Kateřina JŠ a JK, Jesenice u PrahyRover

2. ROVER                       o: 664 Drak
                                         m:
Roma (Hviezdar-1) po 2263 Hviezdar

                                         klub: JO Albert Stolany
                              
           majitel: Höck Jan Ing., Heřmanův Městec
                             
            chovatel: Höck Jan Ing., Heřmanův MěstecSamanta L

3. SAMANTA L              o: 905 Carismo
                                         m:
Slavomíra po 6032 Ganymed (GER) s.v.
                                         klub: JK Velká Polom o.s.
                                      
   majitel: Pala Lubomír, Ostrava
                             
            chovatel: Ludvík Emil, Velká Polom

 


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Kůň rokuMonarcha
Monarcha (Sportovní stáj Zámek Vilémov)

Senioři
1.    Jaroslav Hatla (Horse Academy)
2
.    Radka Dvořáková (JK Cavalier Rynárec)
3.    Perta Veselovský (Sportovní stáj Zámek Vikémov)

Děti
1.    Atonín Vrtek (JK při SOUZ Horní Heřmanice)
2.   
Kateřina Kučerová (Pavel Odložil)
3.   
Marie Dvořáková (JK Neveklov)

JuniořiMiloslav Příhoda
1.    Lucie Příhodová (JK PAM)
2.   
Veronika Příhodová (JK PAM)
3.   
Kristýna Dostálová (Hradecký jezdecký klub)

Mladí jezdci
1.    Miloslav Příhoda (JK Goldstar o.s.)
2.   
Barbora Žáčková (JK Pecínov)
3.   
Jiří Machovec (Jk Mikulov)