Výsledky 2011

Výkonnostní žebříčky jezdců a koní
České republiky
pořadí dvojic
pořadí dvojic + celkové: děti, junioři, mladí jezdci
pořadí celkové:  jezdci, koně
Konečné pořadí v žebříčku FEI kompletní seznam

 

29. - 30.10. Pardubice hobby Z, Z, ZL, L
Prostata Cup, Šampionát ČR veteránů
19. - 23.10. Cameri (ITA) CIC2*, CIC3*
15. - 16.10. Brno - Panská lícha hobby ZK, Z, ZL, L, CNC1*
15. - 16.10. Dvoreček hobby Z, Z, ZL, L
15.10. Larkhill (GBR) BE100, N
12. - 16.10. Pau (FRA) CCI4*
7.- 9.10. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CIC1*, CIC2*
1. - 2.9. Aspang (AUT) L
1.10. Little Downham (GBR) I
28.9. Humpolec hobby Z, ZL, L
27.9. Berkshire Coll. of Agri. (GBR) BE90, BE100
25.9. South of England Inter.(GBR) CIC1*
23. - 25.9. Strzegom (POL) L, P, CIC1* - YH, CIC1*, CIC2*
17. - 18.9. Motěšice (SVK) ZL, MSR
16. - 18.9. Loštice pony P, hobby Z, ZL, L, CNC1*
MČR: pony P, pony ZK, děti, mladí jezdci
16. - 18.9. Montelibretti (ITA) CIC3*
10.9. Keysoe (GBR) BE90
9. - 11.9. Wr. Neustadt - Milak (AUT) A leicht, A, L, CIC1*, CIC2*, CCI2*
9. - 11.9. Vale Sabroso (POR) CH - EU - J
3.9. Goring Heath (GBR) BE100, N
3.9. Rudná pod Pradědem pony P, ZK, Z
3. - 4.9. Borová pony, ZK, ZL, SP, ZP
OM: pony
27.8. Highclare (GBR) I, IO
27.8. Rosnice hobby mini, hobby ZK
20.8. Burnham Beeches (GBR) 4YO, 5YO, ON
18. - 21.8. Humpolec Finále: pony, SN - 4 letí, SN - 5 letí, BP - děti + ml. junioři, BP - st. junioři, SP, ZP
Finále KMK: 5 letí, 6 letí
18. - 21.8. Minsk (BLR) CCI3*
18. - 21.8. Blair Castle (GBR) CH - EU - YR
13. - 14.8. Strzegom (POL) L, P
13. - 14.8. Aspang (AUT) E, A
11.8. Aston-le-Walls (GBR) N, ON, IN
6. - 7.8. Pardubice hobby Z, ZL, L
MČR: družstva
30.7. Wilton (GBR) I
29. - 31.7. Pardubice CIC1*, CIC2*, CIC3*, CCI3*
MČR: senioři
23.7. Iping (GBR) BE100, N, IN
23. - 24.7. Feldbach (AUT) A leicht, A, L
16. - 17.7. Humpolec hobby ZK, pony, SN, BP, SP, ZP
MČR: mladší junioři, starší junioři
9. - 10.7. Ameiswiese (AUT) E, A
9.7. Tweseldown (GBR) BE100, ON, I
5.7. Kolesa hobby ZK, ZK, Z
4. - 6.7. Greenwich Park (GBR) CIC2*
2. - 3.7. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5-letí, 6-letí
1. - 3.7. Nagykanisza (HUN) A, CIC2*
25.6. Rackham (GBR) BE100
23. - 26.6. Strzegom (POL) CIC1*, CIC2*, CIC3 - W
17. - 19.6. Loštice pony P, pony ZK, Z, SN, BP, SP, ZP, CNC2*
KMK: 5-letí, 6-letí
OM: děti a junioři, mladí jezdci, senioři
17.6. Longleat (GBR) N
11. - 12.6. Jaroszowka (POL) LL, L, P
10. - 12.6. Motěšice (SVK) Z, CCI1*
4. - 5.6. Brno - Panská lícha hobby ZK, pony, SN, BP, SP, ZP
OM: senioři
27. - 29.5. Bialy Bor (POL) CIC1*, CIC3*
27.5. Pontispool (GBR) BE100, N, ON
20. - 22.5. Kaposvar (HUN) B, CCI1*
21. - 22.5. Bolecin (POL) L, CNC1*
21. - 22.5. Aspang (AUT) A

14. – 15.5.

Pecínov

pony, Z, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5-letí, 6-letí
OM: pony, junioři, senioři

14. - 15..5 Racot (POL) L, P
7. - 8.5. Šala (SVK) Z

6. - 8.5.

Marbach (GER)

CIC1*

1.5.

Rudná pod Pradědem

pony P, Z, L

30.4. - 1.5.

Sopot (POL)

P, CIC1*, CIC2*, CIC3*

30.4. - 1.5.

Milak - Wiener Neustadt (AUT)

A leicht, A

30.4. - 1.5.

Dvoreček

Z, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, mladí jezdci

23. - 24.4.

Tulln - Neuaigen (AUT)

A, CIC1*

16. - 17.4.

Pardubice

hobby Z, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři + mladí jezdci, senioři

16. - 17.4.

Jaroszowka (POL)

L, P, CNC1*

9. - 10.4.

Pardubice

pony, Z hobby, Z, ZL
OM: pony

9. - 10.4.

Bolecin (POL)

L, P

8. - 10.4.

Compiegne (FRA)

CCI2*

7. - 10.4.

Kreuth (GER)

CIC1*

2. - 3.4.

Strzegom (POL)

L, P

31.3. - 3.4.

Ravenna (ITA)

CIC1*, CIC2*

26. - 27.3.

Motěšice (SVK)

Z, ZL

25. - 27.3.

Fontainebleau (FRA)

CIC1*

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2011

5 - ti letíCoral Eden
1. CORAL EDEN                  o: Soviet Star (USA)
                                                 m:
Ayaam (IRE) po Danehill (USA)
              
                                   klub: JK Chvojka-Stolany
                                                 majitel: Chvojka Pavel
                                                 chovatel: Dynamic's Lady - SLimport Francie

2. DYNAMIC'S LADY-SL    o: 793 Doven
                                                 m:
65/330 Tora po Cattaro

                                                 klub: Jezdecký klub Pastviny
                                                 majitel:
Svobodová Yvetta, Praha 5
                                                 chovatel:
Svobodová Yvetta, Praha 5Neva

3. NEVA                                  o: 814 CatangoZ
                                                 m:
3027 Nina po 3522 Kazan

                                                 klub: JK Humpolec
                                                 majitel:
Luka Václav Ing.
                             
                    chovatel:
AGROLIPT s.r.o., SVK

6 - ti letDamila
1. DAMILA
                              o: 6148 Mill Pond
                                                 m:
Duella po 2507 Sharp End
                                                 klub: JK Cavalier Rynárec
                                                 majitel:
Přikryl Ivan MUDr., Brno
                                                 chovatel:
Přikryl Ivan MUDr., BrnoVanessa Mae

2. VANESSA MAE                o: 794 Corsár
                                                 m:
Viana (Visconsin-35) po 5101 Visconsin

                                                 klub: Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
                                                 majitel:
Vobořilová Jana, Semirady
                                                 chovatel:
Vondráček Luboš Ing., Praha
Elfka

3. ELFKA                               o: 968 Edminton
                                                 m:
10/97 Butterfly po 38 Diktant - 5

                                                 klub: Sportovní stáj Equi TN
                                              
   majitel: Trunda Miroslav MVDr., Mníšek pod Brdy
                             
                    chovatel: Jermář Josef, Mnichovo Hradiště

 


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Kůň rokuMonarcha
Monarcha (Sportovní stáj Zámek Vilémov)

Senioři
1.    Jaroslav Hatla (Horse Academy)
2
.    Gabriela Slavíková (
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno)
3.    Rarka Dvořáková (JK Cavalier Rynárec)

Děti
1.     Anežka Lexová (JK Tůně)
2.    
Marie Dvořáková (JK Neveklov)
3.   
 Šárka Douchová (JK Ždírec)

Junioři
1.      Veronika Plucarová (JK NIKA)Veronika Plucarová
2.     
Karolína Štěpánková (Jezdecký klub Isabel)
3.     
Dominika Hájková (SSCHK Jindřichův Hradec)

Mladí jezdci
1.    Miloslav Příhoda (JK Goldstar o.s.)
2.   
Lucie Příhodová (JK PAM)
2.   
Barbora Žáčková (JK Pecínov)