Výsledky 2012

 

Výkonnostní žebříčky jezdců a koní
České republiky
pořadí jezdců
pořadí dvojic + pořadí koní
Konečné pořadí v žebříčku FEI kompletní seznam

 

 

3. - 4.11. Pardubice hobby Z, Z, ZL, L
Prostata cup
27. - 28.10. Pinciná (SVK) ZL
12. - 14.10. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
10. - 14.10. Boekelo (NED) CCI3*
6. - 7.10. Dvoreček hobby Z, Z, ZL, L
OM: děti + ml. junioři, st. junioři
29. - 30.9. Motěšice (SVK) hobby ZK, CNC1*, CIC1*
28.9. Humpolec hobby Z, ZL, L
OM: Y, S
28. - 30.9. Baborowko (POL) P, CIC1*, CIC2*
27. - 30.9. Waregem (BEL) CIC1*, CIC3*
22.9. Těšánky pony, hobby ZK, Z, ZL
21. - 23.9. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
21. - 23.9. Dunakeszi - Alag (HUN) CCI1*, CIC2*
15. - 16.9. Brno - Panská lícha ZK, Z, ZL, L
Šampionát veteránů, Prostata cup
15. - 16.9. Rybnik (POL) LL, L
6. - 9.9. Strzegom (POL) CH - EU - J: jednotlivci, družstva
CIC1* YH
1. - 2.9. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CIC1*, CIC2*
31.8. - 2.9. Milak - Wiener Neustadt (AUT) A, L, CIC1*, CCI1*, CIC2*, CCI2*
25. - 26.8. Humpolec Finále: pony, SN - 4 letí, SN - 5 letí, BP - děti + ml. junioři, BP - st. junioři, SP, ZP
Finále KMK: 5 letí, 6 letí
18. - 19.8. Racot (POL) LL, P, CNC1*
18.8. Rosnice hobby - mini, ZK, Z
10. - 12.8. Altensteig (GER) CIC1*
10. - 12.8. Aspang (AUT) L
27. - 29.7. Feldbach (AUT) A, L, CIC1*, CIC3*
20. - 22.7. Crostwitz - Horka (GER) CCI1*, CIC2*
19. - 22.7. Fontainebleau (FRA) CH - EU - P
13. - 15.7. Humpolec pony, SN, BP, SP, ZP
hobby ZK, hobby ZL, CNC2*
MČR: děti, mladší junioři, starší junioři, senioři
MČR pony: děti 10 - 12 let,
děti 13 - 16 let

4. – 6.7.

Kolesa

pony, SN, BP, SP, ZP
MČR: družstva, mladí jezdci
KMK: 5 letí, 6 letí
OM VčO: pony, Y, S
OM SčO: pony, D + J, Y + S

30.6. - 1.7.

Strzegom (POL)

LL, L, P, CNC1*

22. - 24.6.

Pieber (AUT)

A, CIC1*, CIC2*

21. - 24.6.

Holzerode (GER)

CIC2*

15. - 17.6.

Loštice

pony L, SN, BP, SP, ZP
hobby ZK, Z, CNC2*
OM: D + J, S
KMK: 5 letí, 6 letí

9. - 10.6.

Facimiech (POL)

LL, P

1. - 3.6.

Brno - Panská lícha

hobby ZK, Z, ZL
pony, SN, BP, SP, ZP

KMK: 5 letí, 6 letí

31.5.  - 3.6.

Strzegom (POL)

CIC1*, CCI1*, CIC2*, CIC3*

26. - 27.5.

Strzegom (POL)

LL, L

19. - 20.5.

Borová

ZK, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP

18. - 20.5.

Kaposvar (HUN)

A, B, CIC1*, CIC2*

13.5.

Rudná pod Pradědem

pony L, Z, ZL

5. - 6.5.

Dvoreček

Z, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP

4. - 6.5.

Stadl Paura (AUT)

A

28. - 29.4.

Milak - Wiener Neustadt (AUT)

A, L, CIC1*, CIC2*

28. - 29.4.

Pincina - Lucenec (SVK)

Z

29.4.

Radkova Lhota

hobby - pony, mini, ZK, Z

21.4.

Rosnice

hobby - mini, ZK

20. - 22.4.

Vairano (ITA)

CIC3*

14. - 15.4.

Jaroszowka (POL)

La, Lb, P, CIC1*

14. - 15.4.

Pardubice

SN, BP, SP, ZP

13.4.

Pardubice

pony ZK, Z, ZL

7.4.

Rosnice

hobby
honební skákání 60 cm, honební skákání 80 cm
derby 100 cm

6. - 8.4.

Ravenna (ITA)

CIC1*, CIC2*

31.3. - 1.4.

Motěšice (SVK)

ZL

31.3.

Jaroszowka (POL)

L, P

sezona 2012

Velká Británie

leden - duben, květen, červen, červenec - srpen, září - říjen

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2012

5 - ti letíCitadela 5
1. CITADELA 5                o: 855 Palisco
                                            m:
46/243 Celtica po 440 Ascot
              
                              klub: TJ Podorlicko Letohrad
                                            majitel: Adamec Jaroslav, Lanškroun
                                            chovatel: Kupka Josef, Černožice nad LabemKokoska

2. KOKOSKA                   o: 434 Veneur du Luc
                                            m:
73/176 Korina po 454 Boruschkin

                                            klub: JPS Borovinka
                                            majitel:
Falta Roman, Proseč
                                            chovatel:
Falta Roman, ProsečNia

3. NIA                                 o: 5060 Alligator Fontaine
                                            m:
42/454 Nefri po 681 Readdy Fredie Go

                                            klub: JO Albert Stolany
                                            majitel:
Höck Jan Ing., Senohraby
                             
               chovatel:
JO Albert Stolany

6 - ti letAféra
1. AFÉRA
                         o: 1016 Quirado
                                            m:
16/204 Ambra po Amoural
                                            klub: JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec
                                            majitel:
Školní statek SZeŠ, Humpolec
                                            chovatel:
Školní statek SZeŠ, HumpolecCatanzaro

2. CATANZARO               o: 814 Catango Z
                                            m:
41/683 Pedra po Pedro

                                            klub: JK Pedra
                                            majitel:
Bártová Zuzana Ing., Ústí nad Labem
                                            chovatel:
Bártová Zuzana Ing., Ústí nad Labem

 


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Kůň roku
Westwinds El Divo (Horse Academy)Robert Pokorný

Senioři
1.    Robert Pokorný (Jezdecký klub NH Car)
2
.    Gabriela Slavíková (
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno)
3.    Stanislav Vrtek (Sportovní stáj Vrtkovi)

Děti
1.     Michaela Balounová (JK Glod Čejov)
2.    
Eliška Pavlová (JK Gold Star)
3.   
 Alžběta Vyštajnová (Jezdecký klub Darex)

Junioři
1.      Dominika Moudrá (Stáj Moudrý)Michaela Balounová
2.     
Antonín Vrtek (JK při SOUZ Horní Heřmanice)
3.     
Barbora Kamírová (JK Borová)

Mladí jezdci
1.    Lucie Příhodová (JK PAM)
2.   
Tomáš Konečný (JO Pegas)
2.   
Veronika Příhodová (JK PAM)