Výsledky 2013

 

Výkonnostní žebříčky jezdců a koní
České republiky
pořadí jezdců
pořadí dvojic + pořadí koní
Statistika soutěží 2007 - 2013
Konečné pořadí v žebříčku FEI kompletní seznam

 

Visegrad cup celkové výsledky

 

 

2. - 3.11. Pardubice hobby Z, Z, ZL, L, CNC1*
Prostata cup
foto
foto
19. - 20.10. Těšánky hobby ZK, ZK, Z, ZL, CNC1* foto
foto
foto
19. - 20.10. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* foto
17. - 20.10. Le Lion d'Angers (FRA) CH - YH - 6letí - CCI1* foto
5. - 6.9. Dvoreček hobby Z, Z, ZL
OM: junioři
-
4. - 6.9. Bialy Bor (POL) CCI3* -
28.9. Humpolec hobby Z, Z, ZL, L
OM: mladí jezdci, senioři
foto
foto
foto
27. - 29.9. Strzegom (POL) 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí, CIC1*, CIC2* foto
21. - 22.9. Loštice hobby ZK, Z, ZL, L, CNC1*
OM: junioři, senioři
foto
foto
foto
20. - 22.9. Borová MČR: pony, děti, mladí jezdci
hobby ZK, ZL, CNC1*
foto
20. - 22.9. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* -
20. - 22.9. Montelibretti (ITA) CICO3* foto
14. - 15.9. Motěšice (SVK) CIC1*, CIC2* -
13. - 15.9. Langenhagen (GER) CIC1* -
12. - 15.9. Jardy (FRA) CH - EU - J: jednotlivci, družstva foto
6. - 9.9. Brno - Panská lícha ZK, Z, ZL, L
Šampionát veteránů, Prostata cup
Finále KMK: 5 - letí, 6 - letí
foto
foto
6. - 9.9. Breda (NED) CIC3* -
30.8. - 1.9. Immenhausen (GER) CIC1* -
29.8. - 1.9. Schwaiganger (GER) CIC2* foto
29.8. - 1.9. Malmö (SWE) CH - EU - C3* foto
24. - 25.8. Racot (POL) LL, L, P -
24. - 25.8. Aspang (AUT) L -
23. - 25.8. Humpolec MČR: senioři
Finále ZP: pony, SN - 4 letí, SN - 5 letí, BP - ml. junioři, BP - st. junioři, SP, ZP
foto
17.8. Rosnice hobby: mini, ZK, Z -
16. - 18.8. Le Pin (FRA) CCI2* foto
foto
10. - 11.8. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* foto
9. - 11.8. Pfeffenhausen (GER) CIC1* -
2. - 4.8. Kolesa pony, SN, BP, SP, ZP
MČR: mladší junioři, starší junioři, družstva
KMK: 5 - letí, 6 - letí
OM STČ: pony, děti, senioři
OM VČ: pony, děti, junioři, mladí jezdci, senioři
foto
foto
foto
2. - 4.8. Sopot (POL) CIC1*, CIC3* -
2. - 4.8. Wr. Neustadt - Milak (AUT) A leicht, A, L, CCI1*, CIC2* -
26. - 28.7. Horka (GER) A*, CIC2* -
23. - 28.7. Arezzo (ITA) CH - EU - P foto
20. - 21.7. Panská lícha ZK, Z, ZL
pony, SN, BP, SP, ZP
foto
foto
foto
17. - 21.7. Laintal (AUT) CH - EU - RR (družstva)
CIC1*, CIC2*
foto
foto
video
5. - 7.7. Brno - Panská lícha ZK, ZL, SN, BP, SP, ZP, CCI1*
KMK: 5 - letí, 6 - letí
OM: senioři
Visegrad Cup: ZK - 4 letí koně, ZK - děti, ZL, CNC1*
foto
foto
foto
foto
21. - 23.6. Loštice hobby ZK, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP, CNC2*
KMK: 5 - letí, 6 - letí
foto
foto
foto
foto
21. - 23.6. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CIC1*, CCI1* foto
21. - 23.6. Pieber (AUT) CIC2* foto
foto
14. - 16.6. Kaposvár (HUN) CNC2* -
30.5. - 2.6. Strzegom (POL) CIC1*, CIC2*, CCI3* foto
foto
foto
25. - 26.5. Dunakeszi (HUN) CIC1*, CIC2*, CIC3* foto
18. - 19.5. Borová ZK, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP
KMK: 5 - letí, 6 - letí
foto
12.5. Rudná pod Pradědem ZK, Z, L -
11. - 12.5. Racot (POL) LL, L, P, CNC1* foto
10. - 12.5. Marbach (GER) CIC3* foto
4. - 5.5. Dvoreček Z, ZL, pony, SN, BP, SP, ZP foto
3. - 5.5. Wr. Neustadt - Milak (AUT) A leicht, A, L, CIC1*, CIC2* foto
foto
foto
2. - 6.5. Badminton (GBR) CCI4* foto
27. - 28.4. Pardubice Z, ZL - junioři, ZL - otevřená, L, CNC1* foto
foto
26.4. Pardubice Z, ZL foto
25. - 28.4. Kreuth (GER) CIC1* foto
20. - 21.4. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1* foto
foto
20.4. Rosnice hobby: mini, ZK, Z -
19. - 21.4. Radolfzell (GER) CIC1*, CIC2* foto
13. - 14.4. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CIC1*, CIC2* foto
30. - 31.3. Motěšice (SVK) kritérium mladých koní -
23. - 24.3. Wien - Freudenau (AUT) A foto
sezona 2013 Velká Británie Jaroslav Hatla, Tereza Mrázková -

 

Výsledky KMK ve všestrannosti 2013

5 - ti letí
1. PRESTON                o: 1072 LordanoPreston
                                            m:
Podesta po 2645 Orlan
              
                              klub: JK Cavalier Rynárec
                                            majitel: Dvořáková Radka, Rynálec
                                            chovatel: Dvořáková Radka, Rynálec
Canbery

2. CANBERY                   o: 2947 Campbel Czech
                                            m:
4/312 Aliance po 363 Assisi del Santo (FR)

                                            klub: JŠ Valdštejnská obora
                                            majitel:
Kučera Aleš, Jičín
                                            chovatel:
Červunková Lenka, RokytniceFee

3. FEE                                 o: 677 Regulus
                                            m:
16/364 Florencie po 2622 Harun - 8

                                            klub: JŠ Valdštejnská obora
                                            majitel: JŠ Valdštejnská obora
                             
               chovatel: Pavlasová Veronika, Humpolec

6 - ti let
1. LASING
                         o: 2736 LantaanLasing
                                            m:
67/982 Lensi po 855 Palisco
                                            klub: Stillus EQUESTER CZECH TEAM
                                            majitel:
Opravilová Eliška, Loštice
                                            chovatel:
Růžička Karel, Velké NěmčiceKokoska

2. KOKOSKA                   o: 434 Veneur du Luc
                                            m:
73/176 Korina po 454 Boruschkin

                                            klub: JPS Borovinka
                                            majitel:
Falta Roman, Proseč
                                            chovatel:
Falta Roman, ProsečFrenciss

3. FRENCISS                  o: 2906 Federweisser
                                            m:
74/90 Livia po 529 Lopez - 11

                                            klub: JK Železnice
                                            majitel:
Czernin Theobald, Dymokury
                                            chovatel:
Czernin Theobald, Dymokury

 


Ceny pro nejúspěšnější koně a jezdce ve všestrannosti

Kůň roku
Westwinds Diego (Horse Academy)Lucie Příhodová

Senioři
1.    Jaroslav Hatla (Horse Academy)
2
.    Lubomír Vrtek (JK při SOUZ Horní Heřmanice)
3.    Barbora Pospíšilová (Jezdecký spolek Kolesa)

Děti
1.     Alžběta Vyštajnová (Jezdecký klub Darex)
2.    
Zuzana Hájková
(JK Betty)
3.   
 Pavla Podhorná
(Jezdecký klub Markéty Bártové)

Junioři
1.      Antonín Vrtek (JK při SOUZ Horní Heřmanice)Antonín Vrtek
2.     
Barbora Kamírová (JK Borová)
3.     
Veronika Plucarová (JK NIKA)

Mladí jezdci
1.    Lucie Příhodová (JK PAM)
2.   
Eva Konstantinovová (JK Milan Beneš Koclířov)
2.   
Veronika Příhodová (JK PAM)