Výsledky 2016

výkonnostní žebříčky jezdců a koní České republiky děti + junioři + mladí jezdci
senioři, senioři v CNC1*
pořadí dvojic, pořadí koní
stylové soutěže pro mladé koně
stylové soutěže pro děti a juniory

Benjamin cup
statistika soutěží 2007 - 2016

 

 

4. – 6.11. Ravenna (ITA) CIC3* foto
28. – 30.10. Pardubice hobby: 60 cm, ZK, Z
pony, ZK, Z, ZL, L, CNC1*
foto
foto
foto
foto
20. – 23.10. Le Lion d’Angers (FRA) CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* foto
14. – 16.10. Strzegom (POL) L, P, CNC1*
CIC2*, CCI1*, CCI2*, CCI3*
video
foto
8. - 9.10. Moszna (POL) LL, L, P, CNC1* -
1. – 2.10. Dvoreček hobby Z, Z, ZL, L
OM: mladší junioři, starší junioři
-
30.9. – 2.10. Baborowko (POL) CIC1* -
24. – 25.9. Kolesa pony, hobby ZK, Z, ZL, L
OM SČO: pony, děti + junioři, senioři
OM VČO: pony, družstva
-
24.9. Humpolec hobby Z, ZL, L, CNC1*
OM: mladí jezdci, senioři
foto
22. – 25.9. Montelibretti (ITA) CH-EU-YR-CCI2*  
16. – 18.9. Horka (GER) CCI1* -
16. – 18.9. Strzegom (POL) L, P, CIC1*, CIC1* YH, CIC2*
5 - letí
video
15. - 18.9. Vairano (ITA) CIC2*, CICO3*, CCI3* foto
10. – 11.9. Přeštěnice Benjamin cup, hobby ZK, ZK, Z, ZL
OM: pony, děti, junioři
-
2. – 4.9. Facimiech (POL) CIC1*, CCI1* -
2. – 4.9. Pardubice Finále KMK: 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí -
27. - 28.8. Racot (POL) P, CNC* -
27. – 28.8. Brno – Panská lícha Benjamin cup, ZK, Z, ZL, L
styl: pony
OM: senioři
Šampionát veteránů, Prostata cup

foto
foto

19. - 21.8. Hovdala (SWE) CIC1*, CCI2*

-

19. - 21.8. Hambach (GER) A**, CIC1*, CIC2*

-

19. - 21.8 Humpolec pony, SN, BP, SP I., SP II., ZP
styl: pony, BP

-

13. - 14.8. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*

-

4 – 7.8. Strzegom (POL) LL, L, P, CNC1*
CIC1*, CIC2*, CIC3*

video
video

28. – 31.7. Pardubice MČR: pony 10 - 13 let, pony 13 - 16 let, děti, mladší junioři, starší junioři, mladí jezdci, senioři, družstva
styl: pony 10 - 13 let, pony 13 - 16 let, děti, mladší junioři, starší junioři

foto
foto

16. - 17.7. Humpolec hobby ZK, ZK, Benjamin cup, ZL
pony, SN, BP, SP, ZP
styl: Benjamin cup, pony, BP

foto

2. - 3.7. Vrchovany pony L, ZK, Z, ZL, L, CNC1*
styl: pony, junioři

foto

30.6. - 1.7. Vrchovany KMK: 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí

-

24. - 26.6. Holzerode (GER) CIC1*

-

23. - 26.6. Strzegom (POL) CIC1*, CICJ1*, CCI1*, CIC2*, CCI2*, CICO3*-W, CCI3*

foto

18. - 19.6. Loštice Benjamin cup, Z, ZL
styl: pony ZL pony L, BP
pony, SN, BP, SP, ZP
OM: junioři, mladí jezdci

foto

17.6. Loštice KMK: 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí

foto

11. - 12.6. Jaroszowka (POL) LL, L, P, CNC1*

-

11. - 12.6. St. Martin im Mühlkreis (AUT) E

-

3. - 6.5. Brno - Panská lícha ZK, ZL
pony, SN, BP, SP, ZP

styl: pony, BP

foto
foto

27. - 29.5. Baborowko (POL) L, P, CIC1*, CCI1*, CIC2*, CCI2*, CIC3*

foto

20. - 22.5. Dunakeszi (HUN) CCI2*, CIC3*

-

14. - 15.5. Borová Benjamin cup, ZK, ZL
styl: pony, BP
pony, SN, BP, SP, ZP

-

7. - 8.5. Těšánky hobby: ZK, Z
ZK, Z, ZL
styl ZL
SN, SP, ZP

foto

6. - 7.5. Moszna (POL) LL, L, P, CNC1*

foto

6.5. Těšánky KMK: 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí

-

30.4. – 1.5. Dvoreček ZK, ZL
styl: pony, BP
pony, SN, BP, SP, ZP

foto

29.4. – 1.5. Wr. Neustadt (AUT) A leicht, L, CIC2*, CCI2*

foto

29.4. – 1.5. Sopot (POL) P, CIC2*, CIC3*

-

24.4. Stadl Paura (AUT) A leicht, L

-

22. – 23.4. Strzegom (POL) LL, L, L do18-ti let, P, CNC1*

foto

15. – 17.4. Pardubice hobby ZK, hobby Z, ZK, Z, ZL
pony, SN, BP, SP, ZP

foto
foto
foto
foto

14. – 15.4. Pardubice KMK: 4 - letí, 5 - letí, 6 - letí

foto

9. – 12.4. Kreuth (GER) A*, CIC1- sekce 1, CIC1* - sekce 2, CIC2*

-

2. - 3.4.

Strzegom (POL)

LL, L, L do 18-ti let, P, CNC1*

foto
foto

25. - 28.2.

Barroca d'Alva (POR)

Pre-Novice, CIC1*

-